Yoga Hometask

Три, два, один, тадаааам! З весною, друзі! Прийшла весна, а з нею і чудесний і цікавий челлендж для всіх наших йожиків. Ідея така: йога – це не лише щось таке, що відбувається, поки ми на килимках і закручуємося у всі можливі вузлики; йога – це щось таке, що з нами на щодень, це особливий (весняний) стан душі, це класнючий настрій і повний мішок позитиву, це очі, що світяться, і посмішка, що зігріває у найпохмуріший день. Це йога )) І от ми вирішили, що треба якось не просто про це все в теорії розказувати, бо бла-бла-бла може кожен, а треба б нам це “відпрацювати” на практиці. От для цього ми і придумали дуже весняні, дуже добрі і часами кумедні домашні завдання ))

Тепер детальніше. Ми оголошуємоне дуже сірьозний конкурс, подарунки такі:
Перше місце: абонемент на 8 занять на наступний місяць (квітень, мабуть)
Друге місце: індивідуальне заняття на годину часу з Вашим улюбленим інструктором
Третє місце: класнюча і дуже толкова книга про йогу
Четверте і кожне наступне місце: море фану, позитиву, купа посмішок і розваг

Так от, що треба робити? Після кожного нашого заняття в студії (на Коперника, 17) кожен сміливий може витягнути собі папірець з домашнім завданням. Увага, важливо! Домашні завдання складені так, що будь-хто з йожиків може їх виконати, навіть якщо Ви вперше на килимку, навіть якщо Вам 83 роки і навіть якщо у Вас коліна згинаються в уттанасані – то все не має значення, домашні завдання взагалі якось мало пов’язані з виконанням асан )) Так от, витягнули ми папірець, знайшли на ньому завдання і от що робимо:
1. на виконання завдання є три дні
2. виконуємо все-все, що написано на папірці і фотографуємо себе в процесі виконання (або просимо когось зробити фото)
3. викладаємо це фото на свою сторінку в Facebook (так-так, нам же треба якось голосувати). Класно, якщо фото буде цікаве або смішне – не бійтеся виглядати кумедно.
4. в описі фото пишемо:
а) завдання, яке було вказано на листочку, щоб люди знали, що тут відбувається
б) згадуємо, що то Пташка таке придумала, щоб ми потім могли знайти всі ті фото в FB. Чисто технічно це виглядає отак: @Пташка: студія йоги у Львові (@дає посилання на нашу сторіночку).
в) ставимо хештег, щоб можна було знайти всі-всі фото і голосувати лайками: #YogaHomeTask
г) можна ще написати будь-які свої враження, коментарі і таке всяке – не відмовляйте собі в задоволенні поділитися емоціями.
5. і все, чекаємо до 15 березня (конкурс будемо проводити всього два тижні), а 15 березня вираховуємо переможців за кількістю лайків під фото – в кого найбільше, тому абонемент на йогу.
О, і ще важливо: протягом цих двох тижнів можна брати не одне домашнє завдання, а хоч кожного разу на занятті, але лише після того, як зроблене попереднє. Буде дуже весело, приєднуйтеся! ))

Якщо щось якось не зрозуміло, сміливо дзвоніть або пишіть Інні: 097 790 нуль 770, FB: Inna Holyak

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *