Практика йоги з двома інструкторами: прогини назад

Ми вже не вперше проводимо заняття з двома інструкторами, але цього разу воно буде особливим: будемо розбиратися з прогинами назад. Часом вони бувають некомфортними і незрозумілими, а часом просто лячно: а раптом я зараз на дупцю гепнусь?! )) Будемо пробувати розібратися разом: як зробити так, щоб прогин був безпечним, корисним і приємним (так-так, так справді буває). Як завжди, в залі працюють два інструктори: Інна проводить заняття, а Едуард коректує і підстраховує.

Коли йдеться про прогини в йозі, ми одразу говоримо про спину і здоров’я хребта: що більш хребет гнучкий, тим кращий загальний стан організму і більше років здоров’я попереду. Але часом буває так, що ми боїмося включати в свою практику прогини назад, вважаючи, що вони небезпечні і травматичні. А тут виявляється, що вони корисні – як це так? Все просто: при правильному виконанні прогини справді корисні і коректно працюють з хребтом, а при неправильному виконанні навпаки: викликають больові відчуття і можуть травмувати спину. Окей, то як же робити прогини правильно і без ризику щось там собі “хрусьнути”? З чого почати? Чи має значення вік практикуючого, чи може то треба було з дитинства на гімнастику йти?  Який вплив прогинів на здоров’я – чим там вони такі корисні, що аж вартує окремо з ними розбиратися? Про все це, а також про дихання, відкриття грудної клітки і анахата-чакру поговоримо ми на занятті в п’ятницю.

Увага! Прогини назад – непроста штука навіть для досвідчених практиків і вони мають протипокази: гострі форми радикуліту, гіперлордоз, протрузії чи грижі хребта (особливо в поясничному відділі), а також варто не перестаратися під час вагітності і місячних, тому будьте обережні.

Отже, заняття відбудеться в п’ятницю (23 жовтня) на 19.15 год. в нашому залі на Коперника, 17. Проводити заняття будуть Інна (послідовність асан) та Едуард (правки і відбудова геометрії асан). Під час заняття будемо працювати як з простішими прогинами (з опорою), так і ускладненими варіантами, тому кожен зможе підібрати свій варіант. Для початківців: так, приходьте, так-так, корисно: дуже корисно вчитися коректно і правильно відбудовувати асани з самого початку, щоб тіло звикало приймати правильне положення і ви навчилися прислухатися до свого тіла, тому приходьте сміливо, це не страшно )) Вартість заняття становить 60 грн., воно не включається в абонементи, тобто варіант відпрацювати в п’ятницю якесь зі своїх пропущених занять не працює. Увага, друзі! Дуже важливо попередньо зареєструватися для участі: ось на цій сторінці внизу є кольорова така форма, там все дуже-дуже просто і швидко.

Також ви можете підказати, які саме асани було б цікаво пропрацювати і відбудувати – пишіть в коментарях під час реєстрації. Одним словом, давайте спробуємо, має бути весело і корисно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *