Йога для чоловіків: закрите заняття

Тільки давайте одразу визначимося: йога для чоловіків – це круто. Крапка. Якщо у вас якісь інші дані, значить вас погано поінформували )) А якщо серйозно, то йога для чоловіків – це круто, просто небагато чоловіків про це знають. От ми і вирішили взятися за це питання всерйоз. Дорогі леді, вибачте, але цього разу вам тут робити нічого, тому сміливо плануйте щось своє-миле-дівоче на п’ятницю 04 грудня.


Ви мабуть помітили статистику в йога-студіях, так? Самі дівчата переважно. Ну часом десь пару хлопців практикують. Але співвідношення 80:20 не на користь чоловіків і стабільно тримається. Так от, причин є кілька:
– вони там дихають, на тій своїй йозі, так?
– слухайте, йдіть в баню, я ж там замерзну?
– та яка йога, в мене розтяжки нема, я “дерев’яний”
– не хочу, нудно
– в мене абонемент в качалку до кінця 2023 року
– що мені в цьому бабському царстві робити? хіба попи розглядати… Хм, а це ідея ))
Одним словом, відмазок може бути безліч, але реальність – невмолима штука і далі ви вже знаєте. У всьому світі йога для чоловіків – це вже навіть не тренд, а просто нормальне явище, що сприймається як само-собою зрозуміла річ. І тільки в нас хлопці можуть дозволити собі похвастати серед дівчат (зустрічайте захопливі погляди і “А в кого займаєшся?”) і тримають язик за зубами в компанії чоловіків (підозріле таке “А ти вопше нормальний, та?”) Зате тих, хто вже якийсь час практикує, не треба “убалтувати” сходити на заняття: вони ще й вас з собою затягнуть. Чому? Та тому що йога не дискримінує по статі і працює однаково добре як для жінок, так і для чоловіків (не розписувати ж тут всю користь від йоги на 108 сторінок!) Так от, якщо ви ще сумніваєтесь, чи воно вам треба, сумнівайтесь на здоров’я, але прийти і спробувати однозначно варто.
Технічні деталі:
Коли і де: п’ятниця, 04 грудня з 19.15 до 20.45 год. в Палаці мистецтв на Коперника, 17
Хто проводить: Едуард Голяк, на його йозі вже не одне покоління практикуючих і тічерів виросло (син-дерево-дім також в комплекті).
Рівень: ні в чому собі не відмовимо. Будуть силові асани, будуть баланси, скрутки, прогини, перевернуті асани, трохи розтягнемося вкінці – тільки б встигнути. Для тих хто вперше, буде непросто, для тих хто практикує, буде ну дуже цікаво.
Вартість: 60 грн. за заняття.
Реєстрація: обов’язкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *