Йога під час місячних: що можна, а що не варто практикувати

Ми давно планували зробити окреме заняття для дівчат на таку важливу і разом з тим делікатну тему і от врешті зібралися. Дуже часто виникає багато запитань з приводу практики йоги під час місячних: можна займатися, чи варто відмовитися від заняття і залишитися вдома? Чи є якісь асани, які абсолютно протипоказані в “ці дні”? Що буде, якщо не звертати уваги, і займатися по повній програмі? Якщо я почуваю себе добре і в мене нічого не болить, то можна робити все-все? Чи є якісь асани, які полегшують неприємні відчуття під час місячних? Якщо група робить асану, яка мені на сьогодні протипоказана, то чим її можна замінити? І ще багато таких різних запитань.

Отже, спробуємо розібратися разом: що воно таке ті місячні і як вони “виникають” в тілі з точки зору аюрведи, від яких асан варто утриматись, а які навпаки підуть тільки на користь, практика бандх (замків) під час місячних.
Заняття буде складатися з короткої теоретичної частини (15-20 хвилин) та практичної частини – зробимо комплекс асан, які можна практикувати під час місячних. Також кожна учасниця (ну хлопці вже мабуть здогадались, що реєествуатися не варто, правда ж? ))) отримає невеличку “шпаргалку” з таким комплексом і потім можна буде користуватися нею для власних занять, якщо зовсім-зовсім лінь прийти в студію і позайматися в групі.

Коли проводимо: п’ятниця,  16 жовтня, на 19.15
Тривалість: 1,5 години
Де: Коперника, 17, в нашому залі
Хто проведе: Інна Голяк
Вартість заняття: 60 грн.
Попередня реєстрація: обов’язкова

Вдягайте щось тепліше, бо в залі доволі прохолодно, та й комплекс не передбачає хард-кору. Щоб зареєструватися для участі, заповніть, будь ласка, форму нижче, якщо ж раптом сталось так, що ви зареєструвалися, але не зможете бути на занятті, не забудьте попередити про це Інну: 097 790 07 70

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *