Едуард Голяк


що вже трапилось:

буремні 90ті, ми розважались, як могли, а потім бац і книжка Б. К. С. Айєнгара “Роз’яснення йога-діпіки” з чорно-білими фотографіями на пожовклих сторінках. Так все і почалося. Давно і, здається, вже назавжди. Потім трапився тайський масаж і вивчення аюрведи, багато учнів і постійні пошуки чогось такого, куди б ще можна було закрутити це дивне людське тіло))

що ще обов’язково трапиться:

марма-масаж, купа йогічних відяшок і ще печеньки після занять. ходять слухи про кулінарні курси, але це не перевірена інформація))

йога для мене – це про жити

Лета Ліста


що вже трапилось:

трапилось дуже багато відкриттів. таких штук, яких зовсім не чекала від себе, – наприклад йога) або ще плавання трапилось – Босфор, і тричі на тиждень в басейні, і Oceanman. знайшлися люди, які підтримують, і люди, які не мої. трапилося багато подорожей світом (і таааак, Індія також). Сподіваюсь, що прийшло розуміння того, що все минуще, що все пройде. І ще багато-багато книг, вони любов.

що ще обов’язково трапиться:

густі дощі десь в тропіках, обпалені сонцем плечі, дуже рідні люди поруч, Нью-Йорк. Багато роботи над собою, багато розчарувань і посмішок крізь сльози, радісні миті, сумні миті, зворушливі. трапиться життя.

йога для мене – це про щастя

Катя Кіщак


що вже трапилось:

То було в далекому для мене 2011, коли зі мною трапилась йога і Едуард Голяк;)
Всесвіт, виявляється, подарував прекрасного вчителя! Бо з Едуардом ми «і в вогонь, і в воду»
Тут ми навчились всього, і отримали навики справжніх йогів
Мати розуміння того, що Я- це не лише моє фізичне тіло, і що фізичне тіло- це лише інструмент для пізнання того справжнього незвіданого «Я»- це ж вам не просто так))
Далі трапились чи не перші у Львові інструкторські курси, сертифікат, місія викладати йогу, чарівна студія Пташка та чудові люди поряд))
Це все було так гармонійно, що хвиля покотилась далі… до «ще, ще знань!!!»
І зі мною трапилась Йога 23 і ще один очікуваний вчитель Сергій Пляшечко, знання і багаторічний досвід котрого відчуваються, і власне такі цінні для мене. Далі пройшла школу по Йозі 23
ну і…як ви вже зрозуміли… йога класи в студії Сергія Пляшечко, та освоєння азів йоги з дітками
Зараз успішно треную і діток, і дорослих у двох студіях.
Ще за цей період (коли я ганялась за йогою і займалась правовою діяльністю), зі мною трапилось материнство і три прекрасні дівчинки, три чудові душі, і три нових Всесвіти
Дякую Всесвіту за це!)

що ще обов’язково трапиться:

Обов‘язково ще повинні статись цікаві поїздки та йогаретрити, майстер-класи по стійках на руках;), нові натхненники, нові знання, нові знайомства; та море подорожей;)) в майбутньому власна душевна студія

йога для мене – це про чуття себе та інших; про пізнання своєї істиної природи
Про Любов

Христина Лихач


Одного березневого дня зі мною сталася йога. Не скажу, що це була любов “з першого дрішті”. Та з кожним разом іскра, що з’явилась, розпалювала все більший вогонь у моєму серці.

До того траплялися різні етапи. Серед них художня гімнастика та екстремальні хоббі, подорожі за океан та інтелектуальні ігри. Стрибки з висоти і пірнання на глибину. Їзда на борді взимку та на велосипеді влітку. Запізнення на літак та недоспані ночі в аеропорту. Падіння зі скутера та втрата документів за 2 години до вильоту. А ще десятки цікавих людей, історій і пригод на шляху. І я вдячна цьому досвіду, бо він привів мене туди, де я зараз є.

Тепер я продовжую пізнавати цей світ і себе в ньому завдяки йозі. Бо для мене вона про подорож до себе істинної, про процес, а не результат і про людей, з якими можна і в вогонь, і в воду.

Я також знаю, що далі буде тільки цікавіше. А тим часом тихенько мрію про те, як сидітиму у будиночку біля океану, набиратиму книгу на красивій друкарській машинці і споглядатиму, як за вікном мої онуки підкорюють хвилі.

Михайло Ахекян


що вже трапилось:

В житті трапилась йога і це була любов з першого погляду😜

З хоббі маю досить багато всього: катаюсь на борді, люблю важку музику та комп’ютерні ігри, багато читаю та навчаюсь, по-трохи вчу санскрит… З регалій – приймаю участь, як викладач, у двох сертифікаційний курсах для викладачів йоги в Україні. Маю диплом з Кундаліні-йоги, кілька нагород за міжнародну публіцистичну діяльність, та й багато ще всякого)

що ще обов’язково трапиться:

Обов’язково має трапитись Індія)) ну і Кайвалья, куди ж без неї)

йога для мене – це про свободу. Але не про той надуманий вибір без вибору, чи обирання меншого зла… А про можливість мислити, говорити та діяти у межах свого внутрішнього кодексу, не зважаючи на жодні зовнішні подразники.

Світлана Аксьонова


Дуже часто зустрічаюсь з стереотипом, що Йог може займатися тільки йогою, 24/7, і ще трішечки)

Я не Йог, а просто людина, яка вже не уявляє себе без цієї практики. Тому що йога дає можливість почути своє тіло. Тому що йога знімає бар’єри і заборчики, які обмежують наші  таланти. Тому що йога – це ідеальна інвестиція у своє майбутнє.  Здорове майбутнє. Йога – це не панацея. Йога – це інструмент, який здатен змінити не тільки якість фізичного життя, але й допомогти найти себе, додати рішучості і просто познайомити з щасливими людьми.

Ви бачили похмурого йога? Я – ні)))