Семінар в Брюховичах

Субота, 09 серпня – ми знову семінаримось в Брюховичах. Для тих, хто не в курсі, це йога тричі на день, ввечері йога-нідра, а поміж тим у нас посиденьки-полиженьки і окремим пунктом об’їденьки! (За відгуками з попередніх семінарів вже тільки заради цього і варто туди їхати). Цвях програми – наша йожка Оксана розповідатиме про свої враження від Індії.

Технічні деталі:

Зустрічаємося о 7.30 біля Міленіума на пр. Чорновола, вантажимося по машинах.

З собою мати приватні коврики (якщо маєте), десяток студійних на всіх не вистачить. Одяг на випадок різкої зміни погоди (ху ноус :/), крем від сонця, комарів і шишок!

Харчування вегетаріанське, двічі на день.

Є можливість заночувати в місцевому готелі і пойожитись ще вранці в неділю, або ж можна ночувати у Львові, а на ранок неділі приїхати ще раз.

На території є хороша банька, можна додатково релаксанутись перед вечірньою йога-нідрою (баньку краще зарезервувати заздалегідь, вихідні все таки ).

Вартість і оплата: 300 грн., потрібна попередня реєстрація і завдаток – 50 грн. (він потім включається в суму оплати, тобто доплатити треба буде ще тільки 250 грн.) Achtung! Завдаток не повертається, тому сім разів подумайте і один раз зареєструйтеся!

Зареєструватись можна в Едуарда (який сюрприз!) – 067 593 01 85

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *