Парна йога: практика з двома інструкторами

Якщо дуже-дуже хочеться попрактикувати вдвох, але не знаєте з чого почати, приходьте в п’ятницю, будемо вчитися разом. Якщо хочеться провести час з друзями і не отак просто за пивом чи кавою, а так щоб і весело, і з користю, також приходьте. Якщо хочеться побалансувати, порозтягуватись, політати, але нема з ким – ну ви вже здогадались: приходьте, знайдемо одне одному партнера для йоги.

Отже цієї п’ятниці, 30 жовтня, в нас заняття з парної йоги. Так от, не варто плутати її з акро йогою: акро – то там, де хтось один внизу і підримує, хтось інший наверху і “літає”, а хтось третій збоку і страхує. А парна йога – це коли двоє людей створюють підтримку одне одному і допомагають практикувати такі асани, які одному було б важко подужати. Наочніше це виглядає отак:

парна йога акро йога
парна йога пташка d3f18829481e741_s0

На занятті будемо вчитися розслаблятися разом, знаходити баланс, довіряти партнеру, заслуговувати на довіру і не підвести в підтримках. Так, буде і парна йога, і акро йога, і так – можна приходити, навіть якщо ви раніше такого не пробували. Не обов’язково приходити з партнером: не всі ж прийдуть з другом, подругою і т.д., вам неодмінно знайдеться пара на самому занятті, тому за це не переживайте )) Ще важливо: беріть зручний, але не надто відкритий одяг, щоб руки-ноги не ковзали. Якихось особливих протипоказів до заняття немає, хіба ви знаєте про свої особливості (коліна, спина, чи ще щось таке).
Зареєструватися необхідно обов’язково (форма нижче), вартість як і завжди становить 60 грн., проводять Інна та Едуард, час також традиційний: 19.15 год, п’ятниця (30 жовтня), місце незмінне: Палац мистецтв, вул. Коперника, 17.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *