Інструкторський семінар з комплексної йоги

Дорогі друзі! У нас знову хороші новини: новий рік настав і все таке )) Так от, вже якось традиційно взимку в нас планується проведення семінару для тих, хто хотів би стати інструктором комплексної йоги, або просто розібратися більш детально в механізмах впливу ха-тха йоги на тіло і розум. Часто питають чи можна проходити семінар тим, в кого ще немає достатнього рівня власної практики для того щоб стати інструктором йоги, але хотілося б краще розібратись “що і до чого”. Так от, можна, буде дуже-дуже корисно. В програмі семінару передбачено:

— знайомство з тонкою та грубою анатомією тіла, їх взаємозвязком;
— два види енергій (ха/тха), що впливають на тіло та розум людини;
— основні інструменти балансування цих енергій як способу оздоровлення тіла і впливу на розум;
— пропрацювання основних асан і віньяс;
— теорія побудови комплексів для індивідуальної та групової практик;
— правила травмобезпеки;
— йогічні печеньки ))

Заняття проводяться двічі на тиждень, в суботу та в неділю, по 4-5 годин на день. Загальна тривалість семінару становить 4 вікенди, тобто разом мінімум 36 годин (може бути скоректовано при потребі). Вартість семінару становить 2200 грн. Проводить семінар сертифікований тренер Едуард Голяк (“усы, лапы и хвост: вот мои документы”© кот Матроскин).

Розклад занять:
субота з 14.00 до 18.00
неділя з 10.00 до 15.00
Дати проведення: 16-17 січня, 23-24 січня, 6-7 лютого, 13-14 лютого (так-так, з любов’ю до йоги).

Семінар містить як теоретичну, так і практичну частину, тому вам знадобиться хороший рівень фізичної підготовки. Також потрібен буде килимок для практики, зручний одяг, записник і ручка, можна ще чаю в термосі взяти. Після закінчення семінару учасники складають іспит, також є можливість отримання сертифікату.

Для реєстрації на семінар заповнюємо форму ось тут, а якщо у Вас є додаткові запитання, набирайте, будь ласка, Едуарда: (067) 593 01 85

IMG_5635

IMG_5706

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *