Подарунковий сертифікат на йогу

Надумали подарувати комусь подарунковий сертифікат на йогу у Львові? Так, це можна, це запросто. Останнім часом часто запитують про подарункові сертифікати, тому трохи інформації тут. Коли така штука згодиться? Якщо хочете зробити подарунок до свята (чи просто так) але не випадає випитувати в людини коли їй / йому зручно приходити на йогу (зранку чи ввечері), як часто – двічі, тричі на тиждень чи щодня і таке інше.

То що ж можна зробити? Є такі варіанти оформлення сертифікатів:
1. Сертифікат на місяць, вибираємо певну кількість занять, зазвичай це 8 або 12 (двічі на тиждень чи тричі на тиждень відповідно). В такому випадку можна не вказувати вартості сертифікату, лише кількість занять.
2. Сертифікат на індивідуальне заняття (може бути година, чи півтори, чи дві – любе). Власнику сертифікату треба буде лише подзвонити і домовитися про час заняття.
3.  Сертифікат на певну суму. Для прикладу, ви не знаєте точних вподобань того, кому ми даруємо йогу і вагаєтеся що вибрати. Так от, можна вибрати сертифікат скажімо на 300 чи на 500 грн (сума довільна), а людина сама вибере: чи то групові заняття, чи то кілька індивідуальних, чи раз так, а раз так. Одним словом, сертифікат з вказанням будь-якої суми також можливий.
(Підказка: якщо ваш добрий друзяка вже давно займається в нас йогою, можна вдарувати йому чи їй сертифікат на півроку чи рік, тільки обережно: заобнімає до смерті! )))

Що треба зробити, щоб те все діло оформити? Визначитись з тим, який саме подарунковий сертифікат підходить, подзвонити, надати всю інформацію, зустрітися і обміняти гроші на сам сертифікат, подарувати якомусь щасливчику і все ))
Контакт: 067 593 01 85 Едуард
Якби щось стосовно подарункових сертифікатів не зрозуміло, дзвоніть і запитуйте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *