Акройога: відчуття польоту

Коли востаннє ви робили щось вперше? 😉 Не так вже й часто трапляється щось таке, від чого захоплює дух, правда ж? Так от, в нас знову чудові новини: не треба стрибати з парашутом, щоб відчути цей момент польоту і невагомості, ми підготували для вас щось смачненьке 😉

Акройога – це така відносно нова історія на перетині йоги і акробатики. Практикують її в парах (а ще краще – коли є хтось третій, щоб підстрахувати), один з пари буде так званою “базою”, інший “флаєром”, а що воно таке – про це вже на занятті дізнаємось. Враження і відчуття дуже цікаві і незвичі, навіть для тих, хто вже давно і надійно практикує йогу і вміє літати на своїх руках. Для початківців тим більше цікаво – баланс тренує, відчуття рівноваги і співпраці з партнером, і все таке. Мабуть, в акройоги є тільки один недолік в очах ортодоксальних йогів – Патанджалі про неї чомусь не писав ))

Так от, заняття таке ми плануємо на п’ятницю, 22 січня, в нашому залі на Коперника, 17. Початок об 19.15 і без спізнень, бо ж вступне слово про техніку безпеки пропустите!

Проведуть заняття троє (!) наших чудових йогів: Катя Назарук, Тарас Дмитрів і Андрій Хіміч. Навіть не знаємо, що б то про них написати, бо то такі дуже любі всіма людиська, до яких радісно на заняття прийти, навіть якщо вони про моделі літачків розказували б. Катя Назарук – наш “Пташиний” інструктор комплексної йоги най-най-першої генерації, заткне за пояс бувалого йога, ще й фору дасть (а на вигляд то така мила і тендітна дівчинка, що йой!). Тарас (він же T-One) і Андрій – теж йожики Едуарда, все наша школа, постійно ростуть і вдосконалюються, часами проводять куланарні курси (вегетаріанські, між іншим, пишаємося страшенно). Мають стабільну власну практику, а останнім часом разом з Катрусею захопилися ще й акройогою. Одним словом, з цією трійцею сумувати не доводиться.

Все, як завжди з нашими п’ятничними заняттями: тривалість 1,5 години, вартість 60 грн., реєструватися обов’язково, форма нижче.

Якщо ви вагаєтеся чи приходити, бо не маєте пари, не вагайтеся: все в порядку, пару підберемо вам на місці. Баришні, беріть хлопців – вони нам знадобляться! А якщо маєте ще якісь додаткові запитання, дзвоніть Інні: 097 790 07 70

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *